Značka

 

oukitel

 

O značce


Historie společnosti OUKITEL sahá do roku 2007, kdy byla založena v čínském hlavním městě technologií, Shenzenu. Společnost má v současnosti více než 1000 zaměstnanců, kteří usilují o to, aby jejich produkty přinášely lidem radost i užitek.


Původní myšlenkou, které se v OUKITELU dodnes důsledně drží, je přinášet kvalitní technologie v atraktivním provedení za přijatelnou cenu. Proč si pořizovat telefon, který Vám zruinuje peněženku a bude mít spoustu funkcí, které ani nikdy nepoužijete? Telefony OUKITEL jdou s dobou a přináší zákazníkům všechny žádané technologické vychytávky, aniž by však Váš rozpočet zatěžovaly více, než je zdrávo. Jak u odolných telefonů, tak u smartphonů dbá OUKITEL vždy na to, aby byly výkonné, rychlé, designově zajímavé a spolehlivé.


V OUKITELU věří, že značka není jen o nablýskaných televizních kampaních nebo megaboardech u dálnic, ale že je především o důvěře. Protože jen důvěra v to, co dělají v OUKITELU pro zákazníky, může být základním stavebním kamenem pro důvěru zákazníků v jejich produkty. Proto se v OUKITELU vždy snaží přicházet s takovými řešeními a produkty, které by s radostí předávali dále svým nejbližším. Jsme hrdí na to, že právě takové poselství a produkty nyní přinášíme i my Vám, zákazníkům v Česku a na Slovensku.

Zpět do obchodu